Helsinki - Sekasarja - Kevätkierros 2013

Kierros Kenttä Päivä Kello Tulos Tuomari
1   21.05 18:00 HYKS-Å17-2 ,
1   21.05 19:00 Kierre-Kallion Pesäpallistit24-0 ,
1   22.05 19:00 Thervat-PäPe Hupsis3-14 ,
1   23.05 18:00 Suurin Pamaus-PoGo-Pesis8-3 ,
1   23.05 20:00 PuMu Kuntopesis-Kuntohuitojat11-2 ,
1   29.05 18:00 Stadin Jymy-Tieto Pesis10-10 Salmenoja, Ismo
1   05.06 19:00 Mosa-KS Players16-1 Partanen, Suvi
1   05.06 20:00 Larun Pesis2-Sorvankylän Pallo6-11 Hietanen, Kalle
1   19.06 20:00 Omnia-RäMä8-7 Kallio, Antti
2   27.05 18:00 Sorvankylän Pallo-PäPe Hupsis15-7 Henriksson, Mika
2   27.05 19:00 Larun Pesis2-RäMä7-2 Henriksson, Mika
2   27.05 20:00 Thervat-Omnia3-11 Henriksson, Mika
2   28.05 18:00 Kallion Pesäpallistit-Stadin Jymy3-12 Kortelainen, Joonas
2   28.05 19:00 HYKS-Kierre4-11 Kortelainen, Joonas
2   28.05 20:00 Å-Tieto Pesis3-7 Kortelainen, Joonas
2   30.05 19:00 PoGo-Pesis-Mosa8-12 Kortelainen, Joonas
2   30.05 20:00 Suurin Pamaus-PuMu Kuntopesis14-4 Kortelainen, Joonas
2   19.06 19:00 KS Players-Kuntohuitojat3-9 Kallio, Antti
3   03.06 18:00 Larun Pesis2-Thervat12-9 Lahti, Patrik
3   03.06 19:00 PäPe Hupsis-Omnia5-13 Lahti, Patrik
3   03.06 20:00 RäMä-Sorvankylän Pallo4-17 Lahti, Patrik
3   04.06 19:00 Stadin Jymy-HYKS5-12 Rytkönen, ?
3   04.06 20:00 Tieto Pesis-Kallion Pesäpallistit10-5 Rytkönen, ?
3   06.06 18:00 KS Players-Suurin Pamaus1-17 Kotiniemi, Miko
3   06.06 19:00 PoGo-Pesis-PuMu Kuntopesis4-14 Kotiniemi, Miko
3   06.06 20:00 Mosa-Kuntohuitojat5-11 Kotiniemi, Miko
3   19.06 18:00 Å-Kierre3-14 Kallio, Antti
4   10.06 18:00 Sorvankylän Pallo-Omnia7-5 Keskinen, ?
4   10.06 19:00 RäMä-Thervat10-6 Keskinen, ?
4   10.06 20:00 PäPe Hupsis-Larun Pesis214-10 Keskinen, ?
4   11.06 18:00 Kierre-Tieto Pesis5-6 Wallenius, Jenni
4   11.06 19:00 Kallion Pesäpallistit-HYKS2-15 Wallenius, Jenni
4   11.06 20:00 Å-Stadin Jymy3-7 Wallenius, Jenni
4   13.06 18:00 PuMu Kuntopesis-Mosa4-6 Salmenoja, Ismo
4   13.06 19:00 Kuntohuitojat-Suurin Pamaus0-16 Salmenoja, Ismo
4   13.06 20:00 PoGo-Pesis-KS Players16-2 Salmenoja, Ismo
5   12.06 18:00 Thervat-Sorvankylän Pallo6-7 Hangasmaa, Urpo
5   12.06 19:00 Omnia-Larun Pesis26-8 Hangasmaa, Urpo
5   12.06 20:00 RäMä-PäPe Hupsis10-6 Hangasmaa, Urpo
5   17.06 18:00 Kuntohuitojat-PoGo-Pesis5-7 Kallio, Antti
5   17.06 19:00 PuMu Kuntopesis-KS Players10-2 Kallio, Antti
5   17.06 20:00 Mosa-Suurin Pamaus1-10 Kallio, Antti
5   18.06 18:00 Kallion Pesäpallistit-Å7-6 Hietanen, Kalle
5   18.06 19:00 Tieto Pesis-HYKS4-5 Hietanen, Kalle
5   18.06 20:00 Stadin Jymy-Kierre5-6 Hietanen, Kalle



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Miesten sarja - Runkosarja

Sekasarja - Runkosarja