Helsinki - Sekasarja - Kevätkierros 2014

Kierros Kenttä Päivä Kello Tulos Tuomari
1   05.05 18:00 Hypetys-PäPe Hupsis11-0 Kortelainen, Joonas
1   05.05 19:00 RäMä-KS Players7-9 Kortelainen, Joonas
1   06.05 19:00 Å-PuMu Kuntopesis5-5 Uusitalo, Jari
1   06.05 20:00 Kallion Pesäpallistit-Omnia11-1 Uusitalo, Jari
1   08.05 18:00 Kierre-Suurin Pamaus10-7 Kallio, Antti
1   08.05 19:00 HYKS-Tieto Pesis6-5 Kallio, Antti
1   08.05 20:00 Mosa-Stadin Jymy6-14 Kallio, Antti
1   14.05 20:00 Espoon Helmet-Sorvankylän Pallo7-3 Kortelainen, Joonas
1   10.06 18:00 Larun Pesis2-PoGo-Pesis5-12 Hangasmaa, Urpo
2   12.05 19:00 Hypetys-RäMä22-3 Henriksson, Mika
2   13.05 18:00 PuMu Kuntopesis-Omnia2-0 Salmenoja, Ismo
2   13.05 20:00 Larun Pesis2-Kallion Pesäpallistit1-17 Salmenoja, Ismo
2   15.05 18:00 Tieto Pesis-Stadin Jymy11-5 Hietanen, Kalle
2   15.05 19:00 Suurin Pamaus-HYKS5-0 Hietanen, Kalle
2   09.06 18:00 PoGo-Pesis-Å5-6 Salmenoja, Ismo
2   09.06 19:00 Kierre-Mosa18-0 Salmenoja, Ismo
2   10.06 19:00 PäPe Hupsis-Espoon Helmet1-12 Hangasmaa, Urpo
2   17.06 18:00 Sorvankylän Pallo-KS Players6-5 ,
3   19.05 18:00 Sorvankylän Pallo-Hypetys3-9 Uusitalo, Jari
3   19.05 19:00 Espoon Helmet-KS Players2-15 Uusitalo, Jari
3   20.05 18:00 PuMu Kuntopesis-Larun Pesis215-1 Friberg, Pekka
3   20.05 19:00 PoGo-Pesis-Kallion Pesäpallistit0-10 Friberg, Pekka
3   20.05 20:00 Å-Omnia17-2 Friberg, Pekka
3   22.05 18:00 Tieto Pesis-Kierre1-14 Kotiniemi, Miko
3   22.05 20:00 HYKS-Stadin Jymy16-4 Kotiniemi, Miko
3   09.06 20:00 PäPe Hupsis-RäMä5-11 Salmenoja, Ismo
3   17.06 19:00 Suurin Pamaus-Mosa5-8 ,
4   26.05 19:00 KS Players-Hypetys2-9 Surakka, Ilkka
4   26.05 20:00 PäPe Hupsis-Sorvankylän Pallo2-11 Surakka, Ilkka
4   27.05 18:00 Kallion Pesäpallistit-Å10-0 Partanen, Suvi
4   27.05 19:00 Omnia-Larun Pesis25-2 Partanen, Suvi
4   27.05 20:00 PoGo-Pesis-PuMu Kuntopesis1-7 Partanen, Suvi
4   05.06 18:00 Mosa-HYKS7-5 Karjalainen, Jan
4   05.06 19:00 Stadin Jymy-Kierre1-11 Karjalainen, Jan
4   05.06 20:00 Suurin Pamaus-Tieto Pesis12-14 Karjalainen, Jan
4   17.06 20:00 RäMä-Espoon Helmet7-7 ,
5   02.06 18:00 KS Players-PäPe Hupsis8-0 Uusitalo, Jari
5   02.06 19:00 RäMä-Sorvankylän Pallo4-15 Uusitalo, Jari
5   02.06 20:00 Espoon Helmet-Hypetys0-11 Uusitalo, Jari
5   03.06 18:00 Omnia-PoGo-Pesis5-6 Friberg, Pekka
5   03.06 19:00 Kallion Pesäpallistit-PuMu Kuntopesis14-0 Friberg, Pekka
5   03.06 20:00 Å-Larun Pesis212-5 Friberg, Pekka
5   12.06 18:00 Stadin Jymy-Suurin Pamaus3-8 Ojala, Jouni
5   12.06 19:00 Mosa-Tieto Pesis3-11 Ojala, Jouni
5   12.06 20:00 HYKS-Kierre2-8 Ojala, Jouni



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Miesten sarja - Runkosarja

Sekasarja - Runkosarja