Helsinki - Sekasarja - Syyskierros 2014

Kierros Kenttä Päivä Kello Tulos Tuomari
1   11.08 18:00 Kierre-Mosa9-2 Lingman, Joel
1   11.08 19:00 Larun Pesis2-Sorvankylän Pallo4-3 Lingman, Joel
1   11.08 20:00 RäMä-KS Players5-10 Lingman, Joel
1   12.08 18:00 Espoon Helmet-PäPe Hupsis13-1 Kortelainen, Joonas
1   13.08 18:00 Stadin Jymy-Hypetys5-7 Friberg, Pekka
1   13.08 19:00 Kallion Pesäpallistit-Suurin Pamaus3-3 Friberg, Pekka
1   13.08 20:00 Tieto Pesis-HYKS12-9 Friberg, Pekka
1   03.09 18:30 Omnia-PoGo-Pesis5-9 Vallenius, Jenni
1   08.09 18:00 Å-PuMu Kuntopesis9-3 Lingman, Joel
2   14.08 18:00 Sorvankylän Pallo-KS Players9-3 ,
2   14.08 19:00 PäPe Hupsis-Larun Pesis27-3 ,
2   14.08 20:00 Espoon Helmet-RäMä7-5 ,
2   18.08 18:30 PuMu Kuntopesis-Stadin Jymy7-4 Keskinen, ?
2   18.08 19:30 Å-Omnia19-3 Keskinen, ?
2   19.08 17:30 Kierre-Tieto Pesis2-4 Henriksson, Mika
2   19.08 19:30 Mosa-Suurin Pamaus8-7 Salmenoja, Ismo
2   03.09 17:30 Hypetys-PoGo-Pesis22-1 Vallenius, Jenni
2   08.09 17:00 HYKS-Kallion Pesäpallistit8-7 Lingman, Joel
3   20.08 18:30 PäPe Hupsis-RäMä1-6 Vallenius, Jenni
3   20.08 19:30 Larun Pesis2-KS Players6-10 Vallenius, Jenni
3   21.08 17:30 Hypetys-Å7-7 Saukkonen, Jouni
3   21.08 18:30 PuMu Kuntopesis-Omnia10-2 Saukkonen, Jouni
3   27.08 17:30 Stadin Jymy-PoGo-Pesis9-0 Henriksson, Mika
3   02.09 17:00 Kallion Pesäpallistit-Kierre6-5 Kortelainen, Joonas
3   02.09 18:00 Tieto Pesis-Mosa0-5 Kortelainen, Joonas
3   02.09 19:00 HYKS-Suurin Pamaus10-6 Kortelainen, Joonas
3   11.09 18:00 Sorvankylän Pallo-Espoon Helmet7-8 ,
4   21.08 19:30 Omnia-Stadin Jymy3-6 Saukkonen, Jouni
4   26.08 17:30 KS Players-Espoon Helmet3-2 Saukkonen, Jouni
4   26.08 18:30 RäMä-Larun Pesis23-4 Saukkonen, Jouni
4   26.08 19:30 PäPe Hupsis-Sorvankylän Pallo3-8 Saukkonen, Jouni
4   27.08 18:30 PoGo-Pesis-Å2-4 Henriksson, Mika
4   27.08 19:30 PuMu Kuntopesis-Hypetys0-7 Henriksson, Mika
4   28.08 17:30 Mosa-HYKS2-7 Suominen, Lippo
4   28.08 18:30 Suurin Pamaus-Kierre4-6 Suominen, Lippo
4   28.08 19:30 Tieto Pesis-Kallion Pesäpallistit8-1 Suominen, Lippo
5   01.09 17:00 KS Players-PäPe Hupsis8-9 Kallio, Antti
5   01.09 18:00 HYKS-Kierre7-9 Kallio, Antti
5   01.09 19:00 RäMä-Sorvankylän Pallo6-11 Kallio, Antti
5   02.09 17:00 PoGo-Pesis-PuMu Kuntopesis5-0 Ojala, Jouni
5   02.09 18:00 Omnia-Hypetys2-12 Ojala, Jouni
5   02.09 19:00 Stadin Jymy-Å3-5 Ojala, Jouni
5   04.09 17:00 Suurin Pamaus-Tieto Pesis3-5 Hietanen, Kalle
5   04.09 18:00 Mosa-Kallion Pesäpallistit3-15 Vallenius, V
5   04.09 19:00 Larun Pesis2-Espoon Helmet3-15 Vallenius, V
6   09.09 18:00 Kierre-Tieto Pesis5-6 Hangasmaa, Petri
6   11.09 17:00 Kallion Pesäpallistit-HYKS7-3 ,



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Miesten sarja - Runkosarja

Sekasarja - Runkosarja