Helsinki - Sekasarja - Syyskierros 2015

Kierros Kenttä Päivä Kello Tulos Tuomari
1   10.08 18:00 Kallion Pesäpallistit-Suurin Pamaus3-7 Henriksson, Mika
1   10.08 19:00 Kierre-Mosa20-6 Henriksson, Mika
1   11.08 18:00 Å-Stadin Jymy9-6 Kallio, Antti
1   11.08 20:00 PuMu Kuntopesis-Sorvankylän Pallo7-8 Kallio, Antti
1   13.08 18:00 KS Players-PäPe Hupsis18-2 Salmenoja, Ismo
1   18.08 18:30 Kannelmäen LaakaPallo-RäMä8-3 Kortelainen, Joonas
1   07.09 18:00 Hypetys-Larun Pesis28-1 Suominen, Lippo
2   13.08 20:00 Suurin Pamaus-HYKS10-3 Salmenoja, Ismo
2   17.08 17:30 Kallion Pesäpallistit-Kierre5-9 Uusitalo, Jari
2   17.08 18:30 Kannelmäen LaakaPallo-KS Players7-6 Uusitalo, Jari
2   17.08 19:30 Larun Pesis2-Sorvankylän Pallo15-10 Uusitalo, Jari
2   18.08 19:30 Å-PuMu Kuntopesis10-9 Kortelainen, Joonas
2   27.08 17:00 RäMä-Espoon Helmet4-15 Suominen, Lippo
2   03.09 16:30 Stadin Jymy-Hypetys9-3 Hangasmaa, Petri
3   18.08 17:30 Espoon Helmet-PäPe Hupsis11-4 Kortelainen, Joonas
3   20.08 17:30 RäMä-KS Players4-7 Partanen, Suvi
3   20.08 18:30 Suurin Pamaus-Kierre5-9 Partanen, Suvi
3   20.08 19:30 HYKS-Mosa12-14 Partanen, Suvi
3   24.08 17:00 Larun Pesis2-Å6-2 Wallenius, Jenni
3   24.08 18:00 Stadin Jymy-PuMu Kuntopesis6-6 Wallenius, Jenni
3   01.09 16:30 Hypetys-Sorvankylän Pallo11-3 Friberg, Pekka
4   25.08 17:00 KS Players-Espoon Helmet5-8 Salmenoja, Ismo
4   25.08 18:00 Kierre-HYKS10-6 Hietanen, Kalle
4   25.08 19:00 Mosa-Kallion Pesäpallistit10-2 Salmenoja, Ismo
4   27.08 18:00 Sorvankylän Pallo-Å4-8 Suominen, Lippo
4   01.09 18:30 PäPe Hupsis-Kannelmäen LaakaPallo0-8 Friberg, Pekka
4   02.09 17:30 Stadin Jymy-Larun Pesis28-1 Henriksson, Mika
4   07.09 17:00 PuMu Kuntopesis-Hypetys3-9 Suominen, Lippo
5   31.08 16:30 Sorvankylän Pallo-Stadin Jymy7-9 Huhtonen, Seppo
5   31.08 17:30 PuMu Kuntopesis-Larun Pesis23-6 Huhtonen, Seppo
5   31.08 18:30 Hypetys-Å4-7 Huhtonen, Seppo
5   01.09 17:30 HYKS-Kallion Pesäpallistit5-7 Friberg, Pekka
5   02.09 18:30 Mosa-Suurin Pamaus7-8 Henriksson, Mika
5   03.09 17:30 PäPe Hupsis-RäMä5-6 Hangasmaa, Petri
5   03.09 18:30 Espoon Helmet-Kannelmäen LaakaPallo3-3 Hangasmaa, Petri
6   08.09 17:00 Mosa-HYKS6-5 Hangasmaa, Urpo
7   08.09 18:00 Kierre-Suurin Pamaus2-3 Hangasmaa, Urpo



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Miesten sarja - Runkosarja

Sekasarja - Runkosarja