Helsinki - Sekasarja - Kevätkierros 2018

Kierros Kenttä Päivä Kello Tulos Tuomari
1 Kivi  07.05 18:00 Tigers-Tieto Pesis3-29 Lahti, Patrik
1 Kivi  07.05 19:00 Hypetys-Vulnus13-1 Lahti, Patrik
1 Kivi  08.05 19:00 PäPe Hupsis-KS Players13-12 Harinen, Birgit
1 Kivi  14.05 18:00 Vallila Originals-KS Players4-10 Hietanen, Kalle
1 Kivi  14.05 19:00 Larun Pesis-Espoon Helmet15-18 Hietanen, Kalle
1 Kivi  14.05 20:00 Kannelmäen LaakaPallo-PäPe Hupsis9-10 Hietanen, Kalle
1 Kivi  17.05 18:00 HYKS-Kierre16-13 Friberg, Pekka
1 Kivi  17.05 19:00 Å-Suurin Pamaus6-9 Friberg, Pekka
1 Kivi  17.05 20:00 Tieto Pesis-Hypetys10-9 Friberg, Pekka
1 Kivi  21.05 19:00 Kierre-Mosa17-8 Uusitalo, Jari
1 Kivi  21.05 20:00 Tigers-PuMu Kuntopesis11-4 Uusitalo, Jari
1 Kivi  22.05 19:00 Larun Pesis-PäPe Hupsis13-1 Kortelainen, Joonas
1 Kivi  22.05 20:00 HYKS-Suurin Pamaus9-8 Kortelainen, Joonas
1 Kivi  24.05 18:00 Espoon Helmet-KS Players13-13 Kallio, Antti
1 Kivi  24.05 19:00 Vallila Originals-Kannelmäen LaakaPallo4-26 Kallio, Antti
1 Kivi  24.05 20:00 Hypetys-Tigers15-0 Kallio, Antti
1 Kivi  28.05 18:00 Vulnus-Tigers11-11 Uusitalo, Jari
1 Kivi  28.05 19:00 Tieto Pesis-PuMu Kuntopesis17-1 Uusitalo, Jari
1 Kivi  28.05 20:00 Hypetys-Larun Pesis214-5 Uusitalo, Jari
1 Kivi  29.05 19:00 Vulnus-Larun Pesis215-3 Kortelainen, Joonas
1 Kivi  31.05 18:00 PäPe Hupsis-Espoon Helmet6-1 Hangasmaa, Urpo
1 Kivi  31.05 19:00 KS Players-Kannelmäen LaakaPallo2-9 Hangasmaa, Urpo
1 Kivi  31.05 20:00 Tieto Pesis-Vulnus14-4 Hangasmaa, Urpo
1 Kivi  04.06 18:00 Larun Pesis-Vallila Originals24-3 Harinen, Birgit
1 Kivi  04.06 19:00 PuMu Kuntopesis-Hypetys4-9 Harinen, Birgit
1 Kivi  04.06 20:00 Mosa-HYKS10-19 Harinen, Birgit
1 Kivi  05.06 18:00 Larun Pesis2-Tigers5-2 Hietanen, Kalle
1 Kivi  05.06 19:00 PäPe Hupsis-Vallila Originals10-3 Hietanen, Kalle
1 Kivi  05.06 20:00 Suurin Pamaus-Kierre7-12 Hietanen, Kalle
1 Kivi  07.06 18:00 Espoon Helmet-Kannelmäen LaakaPallo6-8 Karjalainen, Jan
1 Kivi  07.06 19:00 Mosa-Å2-18 Karjalainen, Jan
1 Kivi  07.06 20:00 Larun Pesis2-Tieto Pesis1-12 Karjalainen, Jan
1 Kivi  11.06 18:00 KS Players-Larun Pesis7-5 Harinen, Birgit
1 Kivi  11.06 19:00 PuMu Kuntopesis-Vulnus8-17 Harinen, Birgit
1 Kivi  12.06 18:00 Å-HYKS6-13 Salo, Joni
1 Kivi  12.06 19:00 PuMu Kuntopesis-Larun Pesis210-11 Salo, Joni
1 Kivi  12.06 20:00 Suurin Pamaus-Mosa9-18 Salo, Joni
1 Kivi  14.06 18:00 Kannelmäen LaakaPallo-Larun Pesis5-4 Hangasmaa, Petri
1 Kivi  14.06 20:00 Kierre-Å9-3 Hangasmaa, Petri
1 Kivi  08.03 17:00 Espoon Helmet-PuMu Kuntopesis10-11 Henriksson, Mika



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Miesten sarja - Runkosarja

Sekasarja - Runkosarja