Helsinki - Sekasarja - Kevätkierros 2010

Kierros Kenttä Päivä Kello Tulos Tuomari
1   03.05 18:00 PoGo-Pesis-PuMu Kuntopesis7-9 Kortelainen, Joonas
1   03.05 18:00 Kierre-Orion9-3 Kortelainen, Joonas
1   03.05 20:00 Thervat-Suurin Pamaus8-12 Kortelainen, Joonas
1   04.05 18:00 Finnairin Pesäpalloilijat-KS Players9-0 Henriksson, Mika
1   04.05 20:00 Nokittajat-Miken Mimmit8-0 Henriksson, Mika
1   06.05 18:00 Killan Pallo-Kuntohuitojat0-5 Uusitalo, Jari
1   06.05 20:00 OtaKoppi-Å1-4 Uusitalo, Jari
1   18.05 19:00 ViLKe-Kallion Pesäpallistit1-20 Ojala, Jouni
1   16.06 18:00 Tieto Pesis-HYKS15-7 Hietanen, Kalle
2   10.05 18:00 PoGo-Pesis-Killan Pallo11-3 Kallio, Antti
2   10.05 19:00 Orion-Finnairin Pesäpalloilijat6-15 Kallio, Antti
2   10.05 20:00 Kierre-Tieto Pesis3-4 Kallio, Antti
2   11.05 18:00 ViLKe-OtaKoppi0-34 Savola, Johan
2   11.05 19:00 Suurin Pamaus-PiPa10-4 Savola, Johan
2   11.05 20:00 Miken Mimmit-Kuntohuitojat5-3 Savola, Johan
2   26.05 18:00 KS Players-HYKS7-6 Uusitalo, Jari
2   26.05 19:00 PuMu Kuntopesis-Nokittajat3-6 Uusitalo, Jari
2   26.05 20:00 Thervat-Å6-4 Uusitalo, Jari
3   17.05 18:00 Orion-Tieto Pesis0-5 Ruuskanen, Tero
3   17.05 19:00 Finnairin Pesäpalloilijat-HYKS10-5 Ruuskanen, Tero
3   17.05 20:00 Thervat-ViLKe5-0 Ruuskanen, Tero
3   18.05 20:00 PuMu Kuntopesis-Killan Pallo8-16 Harinen, Birgit
3   20.05 20:00 Suurin Pamaus-Å8-13 Hietanen, Kalle
3   15.06 18:00 Miken Mimmit-PoGo-Pesis5-12 Vilen, Olli
3   15.06 19:00 PiPa-Kallion Pesäpallistit7-12 Vilen, Olli
3   16.06 19:00 KS Players-Kierre0-10 Hietanen, Kalle
3   16.06 20:00 Nokittajat-Kuntohuitojat13-1 Hietanen, Kalle
4   24.05 18:00 Kuntohuitojat-PoGo-Pesis7-5 Lahti, Tuomas
4   24.05 19:00 Orion-KS Players10-9 Lahti, Tuomas
4   24.05 20:00 HYKS-Kierre0-11 Lahti, Tuomas
4   25.05 18:00 Å-PiPa11-2 Kortelainen, Joonas
4   25.05 19:00 PuMu Kuntopesis-Miken Mimmit3-1 Kortelainen, Joonas
4   25.05 19:00 Tieto Pesis-Finnairin Pesäpalloilijat14-9 Saukkonen, Jouni
4   25.05 20:00 Kallion Pesäpallistit-OtaKoppi9-14 Kortelainen, Joonas
4   27.05 19:00 Suurin Pamaus-ViLKe6-5 Kulmala, Eero
4   15.06 20:00 Killan Pallo-Nokittajat3-5 Vilen, Olli
5   31.05 18:00 Nokittajat-PoGo-Pesis8-2 Nykänen, Oskari
5   31.05 19:00 Tieto Pesis-KS Players14-4 Nykänen, Oskari
5   31.05 20:00 HYKS-Orion6-9 Nykänen, Oskari
5   01.06 18:00 Finnairin Pesäpalloilijat-Kierre2-5 Ojala, Jouni
5   01.06 19:00 PiPa-OtaKoppi3-10 Ojala, Jouni
5   01.06 20:00 Kuntohuitojat-PuMu Kuntopesis5-4 Ojala, Jouni
5   14.06 18:00 Kallion Pesäpallistit-Thervat11-12 Hangasmaa, Urpo
5   14.06 19:00 Killan Pallo-Miken Mimmit2-9 Hangasmaa, Urpo
5   14.06 20:00 Å-ViLKe26-3 Hangasmaa, Urpo
6   17.06 18:00 PiPa-Thervat3-16 Surakka, Ilkka
6   17.06 19:00 OtaKoppi-Suurin Pamaus4-7 Surakka, Ilkka
6   17.06 20:00 Å-Kallion Pesäpallistit8-8 Surakka, Ilkka
7   21.06 18:00 ViLKe-PiPa8-14 Kallio, Antti
7   21.06 19:00 Kallion Pesäpallistit-Suurin Pamaus9-11 Kallio, Antti
7   21.06 20:00 OtaKoppi-Thervat13-1 Kallio, Antti



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Miesten sarja - Runkosarja

Sekasarja - Runkosarja