Helsinki - Sekasarja - Syyskierros 2010

Kierros Kenttä Päivä Kello Tulos Tuomari
1   09.08 17:30 Killan Pallo-PiPa16-3 Uusitalo, Jari
1   09.08 19:30 Thervat-ViLKe0-5 Uusitalo, Jari
1   18.08 17:30 HYKS-PoGo-Pesis36-0 Kortelainen, Joonas
1   19.08 19:30 Miken Mimmit-Suurin Pamaus2-8 Suominen, Lippo
1   08.09 18:00 PuMu Kuntopesis-Å6-5 Wallenius, Jenni
1   15.09 18:30 Kallion Pesäpallistit-Omnia0-0 Lingman, Joel
2   09.08 17:30 Finnairin Pesäpalloilijat-Nokittajat13-5 Harinen, Birgit
2   09.08 18:30 Kierre-KS Players12-0 Harinen, Birgit
2   09.08 19:30 Tieto Pesis-Orion5-0 Harinen, Birgit
2   10.08 17:30 PoGo-Pesis-Å2-8 Hietanen, Kalle
2   10.08 18:30 Kuntohuitojat-Suurin Pamaus8-8 Hietanen, Kalle
2   12.08 17:30 Killan Pallo-Kallion Pesäpallistit6-11 Henriksson, Mika
2   12.08 18:30 PiPa-OtaKoppi7-9 Henriksson, Mika
2   12.08 19:30 Omnia-ViLKe0-14 Henriksson, Mika
2   25.08 19:00 PuMu Kuntopesis-Miken Mimmit7-6 Savola, Johan
3   16.08 17:30 KS Players-Finnairin Pesäpalloilijat6-14 Suominen, Lippo
3   16.08 18:30 Nokittajat-Orion9-12 Suominen, Lippo
3   16.08 19:30 Kierre-Tieto Pesis7-4 Suominen, Lippo
3   17.08 17:30 Å-HYKS6-2 Harinen, Birgit
3   17.08 18:30 PoGo-Pesis-Miken Mimmit4-3 Harinen, Birgit
3   17.08 19:30 Kuntohuitojat-PuMu Kuntopesis7-15 Harinen, Birgit
3   19.08 18:30 Kallion Pesäpallistit-ViLKe17-5 Suominen, Lippo
3   25.08 18:00 Omnia-Thervat15-3 Savola, Johan
3   08.09 17:00 OtaKoppi-Killan Pallo3-9 Wallenius, Jenni
4   23.08 17:00 Finnairin Pesäpalloilijat-Orion11-5 Lingman, Joel
4   23.08 18:00 KS Players-Tieto Pesis1-12 Lingman, Joel
4   23.08 19:00 Nokittajat-Kierre1-7 Lingman, Joel
4   24.08 17:00 HYKS-Suurin Pamaus7-10 Nykänen, Oskari
4   24.08 18:00 PoGo-Pesis-Kuntohuitojat5-5 Nykänen, Oskari
4   24.08 19:00 Å-Miken Mimmit7-2 Nykänen, Oskari
4   26.08 18:00 OtaKoppi-Thervat12-6 Saukkonen, Jouni
4   26.08 19:00 Kallion Pesäpallistit-PiPa12-5 Saukkonen, Jouni
4   01.09 17:00 Killan Pallo-ViLKe0-5 ,
5   30.08 18:00 Orion-Kierre0-5 Lingman, Joel
5   31.08 17:00 Miken Mimmit-HYKS7-9 Lingman, Joel
5   31.08 18:00 Suurin Pamaus-PuMu Kuntopesis12-10 Lingman, Joel
5   31.08 19:00 Å-Kuntohuitojat4-9 Lingman, Joel
5   02.09 17:00 Thervat-Killan Pallo9-7 Hietanen, Kalle
5   02.09 18:00 Tieto Pesis-Finnairin Pesäpalloilijat10-2 Hietanen, Kalle
5   02.09 19:00 OtaKoppi-Omnia18-1 Hietanen, Kalle
5   09.09 19:00 KS Players-Nokittajat2-3 Hangasmaa, Petri
5   15.09 17:30 ViLKe-PiPa6-7 Lingman, Joel
6   06.09 17:00 Finnairin Pesäpalloilijat-Kierre0-5 ,
6   06.09 18:00 Tieto Pesis-Nokittajat8-4 Wallenius, Jenni
6   06.09 19:00 Orion-KS Players0-5 Wallenius, Jenni
6   07.09 17:00 Suurin Pamaus-PoGo-Pesis12-7 Kallio, Antti
6   07.09 18:00 HYKS-PuMu Kuntopesis13-6 Kallio, Antti
6   07.09 19:00 Miken Mimmit-Kuntohuitojat6-8 Kallio, Antti
6   08.09 19:00 ViLKe-OtaKoppi3-27 Wallenius, Jenni
6   09.09 17:00 PiPa-Omnia4-6 Hangasmaa, Petri
6   09.09 18:00 Thervat-Kallion Pesäpallistit6-15 Hangasmaa, Petri
7   13.09 17:00 Kuntohuitojat-HYKS4-12 Hangasmaa, Urpo
7   13.09 18:00 PuMu Kuntopesis-PoGo-Pesis6-7 Hangasmaa, Urpo
7   13.09 19:00 Suurin Pamaus-Å4-3 Hangasmaa, Urpo
7   14.09 17:00 Omnia-Killan Pallo2-18 Savola, Johan
7   14.09 18:00 OtaKoppi-Kallion Pesäpallistit10-6 Savola, Johan
7   14.09 19:00 PiPa-Thervat9-13 Savola, Johan



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Miesten sarja - Runkosarja

Sekasarja - Runkosarja