Helsinki - Sekasarja - Kevätkierros 2011

Kierros Kenttä Päivä Kello Tulos Tuomari
1   02.05 18:00 Å-Miken Mimmit23-3 Kortelainen, Joonas
1   02.05 19:00 Kierre-KS Players7-4 Kortelainen, Joonas
1   03.05 18:00 PuMu Kuntopesis-PoGo-Pesis16-3 Kortelainen, Joonas
1   05.05 18:00 Killan Pallo-Tauno Pallo0-5 Uusitalo, Jari
1   05.05 19:00 Thervat-PiPa5-0 Uusitalo, Jari
1   12.05 19:00 Finnairin Pesäpalloilijat-Nokittajat13-6 Lingman, Joel
1   31.05 18:00 Tieto Pesis-Suurin Pamaus6-0 Ojala, Jouni
1   31.05 20:00 Kuntohuitojat-OtaKoppi2-7 Ojala, Jouni
1   20.06 18:00 Omnia-ViLKe20-3 Kallio, Antti
2   09.05 18:00 Miken Mimmit-HYKS1-15 Henriksson, Mika
2   09.05 20:00 Kuntohuitojat-PuMu Kuntopesis4-4 Henriksson, Mika
2   10.05 18:00 Suurin Pamaus-Kierre1-13 Kulmala, Eero
2   10.05 19:00 KS Players-Nokittajat10-5 Salmenoja, Ismo
2   12.05 20:00 Thervat-Omnia8-8 Lingman, Joel
2   18.05 19:00 Å-PoGo-Pesis5-0 Huhtonen, Seppo
2   26.05 20:00 Tieto Pesis-Finnairin Pesäpalloilijat3-3 Lingman, Joel
2   31.05 19:00 Killan Pallo-ViLKe12-2 Ojala, Jouni
2   21.06 20:00 Tauno Pallo-Kallion Pesäpallistit4-17 Henriksson, Mika
3   16.05 18:00 HYKS-OtaKoppi7-6 Suominen, Lippo
3   16.05 19:00 Å-Kuntohuitojat11-2 Suominen, Lippo
3   16.05 20:00 Suurin Pamaus-Finnairin Pesäpalloilijat3-12 Suominen, Lippo
3   17.05 20:00 KS Players-Tieto Pesis7-12 Lingman, Joel
3   19.05 18:00 Kallion Pesäpallistit-PiPa13-2 Kulmala, Eero
3   19.05 19:00 Killan Pallo-Thervat0-5 Kulmala, Eero
3   19.05 20:00 Tauno Pallo-ViLKe16-3 Kulmala, Eero
3   20.06 19:00 Miken Mimmit-PoGo-Pesis6-5 Kallio, Antti
3   21.06 19:00 Kierre-Nokittajat10-2 Henriksson, Mika
4   23.05 18:00 Finnairin Pesäpalloilijat-Kierre2-11 Hangasmaa, Urpo
4   23.05 19:00 OtaKoppi-PuMu Kuntopesis7-3 Hangasmaa, Urpo
4   23.05 20:00 Miken Mimmit-Kuntohuitojat6-3 Hangasmaa, Urpo
4   24.05 18:00 PoGo-Pesis-HYKS3-11 Vilen, Olli
4   24.05 19:00 Nokittajat-Tieto Pesis6-7 Vilen, Olli
4   24.05 20:00 Suurin Pamaus-KS Players11-7 Vilen, Olli
4   26.05 18:00 ViLKe-Kallion Pesäpallistit2-21 Lingman, Joel
4   26.05 19:00 PiPa-Omnia1-6 Lingman, Joel
4   20.06 20:00 Tauno Pallo-Thervat5-0 Kallio, Antti
5   30.05 18:00 OtaKoppi-Å9-2 Vilen, Olli
5   30.05 19:00 HYKS-PuMu Kuntopesis7-4 Vilen, Olli
5   30.05 20:00 Kallion Pesäpallistit-Omnia13-0 Vilen, Olli
5   01.06 18:00 PiPa-Killan Pallo5-0 Suominen, Lippo
5   01.06 19:00 PoGo-Pesis-Kuntohuitojat7-7 Suominen, Lippo
5   01.06 20:00 ViLKe-Thervat0-5 Suominen, Lippo
5   13.06 20:00 Nokittajat-Suurin Pamaus4-3 Kallio, Antti
5   14.06 18:00 Kierre-Tieto Pesis7-12 Uusitalo, Jari
5   14.06 19:00 Finnairin Pesäpalloilijat-KS Players9-2 Uusitalo, Jari
6   06.06 18:00 Thervat-Kallion Pesäpallistit0-33 Hietanen, Kalle
6   06.06 19:00 Omnia-Killan Pallo8-12 Hietanen, Kalle
6   06.06 20:00 PiPa-Tauno Pallo9-9 Hietanen, Kalle
6   13.06 18:00 HYKS-Å4-5 Kallio, Antti
6   13.06 19:00 PuMu Kuntopesis-Miken Mimmit7-5 Kallio, Antti
6   14.06 20:00 PoGo-Pesis-OtaKoppi8-5 Uusitalo, Jari
7   15.06 18:00 Kallion Pesäpallistit-Killan Pallo5-0 Harinen, Birgit
7   15.06 19:00 Omnia-Tauno Pallo4-11 Harinen, Birgit
7   15.06 20:00 ViLKe-PiPa0-5 Harinen, Birgit
7   16.06 18:00 Kuntohuitojat-HYKS1-21 Savola, Johan
7   16.06 20:00 OtaKoppi-Miken Mimmit5-8 Savola, Johan
7   21.06 18:00 PuMu Kuntopesis-Å0-11 Henriksson, Mika



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Miesten sarja - Runkosarja

Sekasarja - Runkosarja